Susisiekite
Testai
Pasitikrinkite savo norvegų kalbos žinias. Spręskite kalbos
lygio nustatymo diagnosinius testus.
Galvojate, ką jūsų vaikui veikti per atostogas?

Siūlome jūsų vaikui atostogas pradėti aktyvia ir naudinga veikla.

Programa

Kviečiame 7 -12 metų vaikus dalyvauti dienos stovykloje pačiame Vilniaus miesto centre. Stovyklos programą sudaro pasirinktos švedų arba norvegų kalbos pamokos ir su menais susijusios veiklos. Kalbų mokomasi nejučiomis – žaidžiant ir siejant su meninėmis veiklomis. Tokiu būdu vaiko patirtyje atsiranda teigiamos emocijos ir stipri motyvacija mokytis pasirinktos užsienio kalbos.

Kada?
Birželis, 2019
I pamaina
10
11
12
13
14
II pamaina
17
18
19
20
21
III pamaina
24
25
26
27
28
Rugpjūtis, 2019
IV pamaina
26
27
28
29
30

*Kaina 145 eur.

Registracija
Sužinok daugiau
Galvojate, ką jūsų vaikui veikti per atostogas?

Siūlome jūsų vaikui atostogas pradėti aktyvia ir naudinga veikla.
Kviečiame 7 -12 metų vaikus dalyvauti dienos stovykloje pačiame Vilniaus miesto centre. Stovyklos programą sudaro pasirinktos švedų arba norvegų kalbos pamokos ir su menais susijusios veiklos. Kalbų mokomasi nejučiomis – žaidžiant ir siejant su meninėmis veiklomis. Tokiu būdu vaiko patirtyje atsiranda teigiamos emocijos ir stipri motyvacija mokytis pasirinktos užsienio kalbos.
Svarbiausios menų veiklos yra būgnų pamokos su žymiu perkusininku Sauliumi Augliu, edukaciniai užsiėmimai bei plenerai V.Kasiulio muziejuje, animacijos dirbtuvės „Skalvija“ kino teatre. Šių veiklų metu taip pat nebus pamiršta ir užsieniokalba, kurios vaikas mokosi.
Vaikams nemažiau svarbu pabūti rekreacinėse miesto erdvėse ir aktyviai pailsėti. Todėl programoje numatyti pasivaikščiojimai ir žaidimai Lukiškių parke, Neries krantinėje, ant Tauro kalno.
Taip pat stovykloje pasiūlysime visavertį maisto racioną, todėl vaikai du kartus per dieną vaišinami sveikais užkandžiais: vaisiai, duoniukai, riešutai ir pan. Sotūs ir sveiki pietūs tiekiami „Bernelių užeigos“ restorane.

Svarstote, kada geriausia pradėti mokytis užsienio kalbų?

Įgyti užsienio kalbos pagrindai vaikystėje išliks atmintyje visą gyvenimą ir bus nesunku tęsti mokymąsi vėlesniame amžiuje. Todėl pats laikas pradėti kalbų, kurių nesiūlo bendrojo lavinimo mokyklos, bet kurios labai paklausios ir aukštai vertinamos darbo rinkoje. Tai švedų ir norvegų kalba.

Kodėl švedų ar norvegų kalba?

Turite artimųjų, gyvenančių Švedijoje ar Norvegijoje?
Stovykla padės jūsų vaikui susikalbėti ir suprasti artimiuosius, gyvenančius šiose šalyse.
Galvojate, kad vaikystėje svarbu pramokti kuo daugiau kalbų?
Švedų ir norvegų kalba panaši į anglų kalbą. Jūsų vaikas patirs sėkmę mokydamsis švedų arba norvegų kalbos.
Nerimaujate dėl savo vaiko ateities, ieškote būdų, kaip padėti jam surasti savo gyvenimo ir karjeros kelią?
Žingsnis po žingsnio per vasaros atostogas besimokant užsienio kalbos per keletą metų galima sukaupti nemažą žinių bagažą ir įgyti svarbių kalbos vartojimo įgūdžių. Po to reikės labai nedaug pasiekti galutinį rezultatą.

Ko bus mokomasi per kalbos pamokas?

AŠ pats ir mano kasdienė rutina
Mano ir karališkoji šeima
Žinomų knygų veikėjai ir jų išvaizda, būdas
Skaičiai ir savaitės dienos
Daiktai iš artimiausios aplinkos: jų spalva, forma, pozicija

Kaip bus mokomasi kalbų?

Kiekvieną dieną po 4 akad.val.
Užduotys žodynui aktyvinti, tarimo ir klausymo pratybos, tarimo ir skaitymo veikla, sakinių sudarymo užduotys. Taip pat meninių veiklų metu integruojamas aktualus žodynas ar frazės, tobulinami rašybos ir skaitymo įgūdžiai.

Ką jūsų vaikas įgis po savaitės stovykloje?

Aktyviai, sveikai ir naudingai praleis atostogų savaitę
Mokymasis taps malonia patirtimi (ši patirtis pravers ir mokykloje)
Gebės trumpai papasakoti apie save ir savo aplinką
Gebės suprasti ir perskaityti informaciją paie asmenį, jo veiklą ir aplinką
Įgis žinių apie Švediją arba Norvegiją
Susidarys svarbiausių žodžių žodynėlį, kurį galės naudoti ir namuose
Dalyvaus viktorinoje ir laimės prizą

Apie mus

Ne veltui XIX a. vokiečių humanistas ir filosofas Johanas Volfgangas fon Gėtė pasakė, kad žmogus, nemokantis svetimų kalbų, nesupranta ir savosios. Bet kokios naujos kalbos mokymąsis yra malonus iššūkis tobulėti siekiančiam žmogui. Nors pirmieji žingsniai į naujos kalbos pasaulį gali pasirodyti labai sudėtingi, vėliau visas procesas ima tik lengvėti. Norvegų kalba primena neįmenamą mįslę, tačiau mes esame tam, kad padėtume Jums ją išspręsti.
Mūsų komandos pažintis su norvegų kalba buvo netikėta. Dar prieš pradėdami jos mokytis, visi supratome jos potencialą darbo rinkoje. Tiek Lietuvos, tiek visos Europos mastu. Išsiilgę žinių ir iššūkių sau, gilinomės į Norvegijos kultūrą ir pačią kalbą, skirdami visas jėgas jai išmokti. Vėliau mūsų pastangos atsipirko su kaupu – kiekvienam iš mūsų atsivėrė durys į daugumos norvegiškų įmonių Lietuvoje ofisus. Lygiai taip pat jos gali atsiverti ir Jums.
Darbas su norvegais neišgąsdino. Anaiptol. Tik paskatino dar geriau suprasti ir įsisavinti šią įdomią ir paslaptingą kalbą. Būtent susižavėjimas norvegų kalba mus visus ir sujungė. Be priekaištų išmokę kalbą, įgiję mokymui būtinų profesionalių savybių bei susidarę efektyvius norvegų kalbos mokymo planus, norime savo sukauptomis žiniomis pasidalinti su tais, kurie trokšta pagaliau kažką pakeisti savo gyvenimuose.
Šiuo metu Europos darbo rinkoje Skandinavijos kalbos tampa vis populiaresnės ir labiau paklausios. Ir, jeigu jau seniai svajojote įsidarbinti naujoje ir perspektyvioje įmonėje – tai Jūsų šansas!

Kontaktai

Užpildyti visus laukus

MB „Skandinavų kalbų studija“
Kursai vykdomi: J. Jasinskio g. 11, Vilnius arba Vienuolio g.4, Vilnius
Adresas korespondencijai: Kaštonų g. 5-8a, Vilnius
Elektroninis paštas: info@norvegukursai.lt
Telefonas: +37061534791